«Капітальний ремонт даху (спортзал) Угрівського НВК в с.Угри Городоцького району Львівської області»

Актуальність проєкту

Угрівський НВК – це освітньо-виховний центр села, де здійснюється освітній процес, реалізується право учнів – здобуття неповної загальної середньої освіти. Щорічно заклад має переможців різноманітних конкурсів, спортивних змагань.

Саме у школі відбувається становлення молодої людини, формування її світогляду, життєвих позицій, ідеалів та принципів. І першочергове завдання сучасної школи – це забезпечення умов для інтелектуального, соціального, морального та фізичного розвитку кожного учня.

Впродовж останніх років в Угрівському НВК проводиться наполеглива робота з покращення умов для здійснення більш якісного навчально-виховного процесу та економії енергоносіїв.

Участь в обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку у Львівській області дасть змогу долучитися до вирішення проблеми енергозбереження, а саме: зменшення затрат природного газу, провівши заміну покрівлі спортзалу; до проблеми екологічної безпеки, замінивши шифер на металопрофіль; до проблеми безпеки життєдіяльності, оскільки подальша експлуатація приміщення без капітального ремонту даху загрожує обвалом перекриття.

Мета проєкту: покращення комфортних та безпечних умов перебування учнів Угрівського НВК та забезпечення належної експлуатації будівлі спортзалу шляхом капітального ремонту даху.

Завдання проєкту: Під час проведення капітального ремонту буде замінено шиферне покриття покрівлі на покриття з профільного листа площею 341 м.кв., замінено решетування, влаштовано пароізоляцію – 341 м.кв., встановлено підвісні жолоби – 44,8 м/п та водостічні труби -17,5 м/п.

Фото виконаних робіт