Загальні відомості про НВК

Директор Угрівського НВК – Гапачило Надія Іванівна  освіта – вища, Дрогобицький педагогічний університет ім. І.Франка. 

Мова освітнього процесу: українська.

Територія обслуговування: село Угри та село Стоділки. Угрівський НВК розміщений за  7 кілометрів від районного центру.

В Уграх у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з 1777 року. 

Станом на 1 січня 2023 року в школі навчається 105 учнів та 17 вихованців дошкільної установи. 

Всього в школі 17 педагогічних працівників.

В школі працює 9 класів. У четвертому класі організовано індивідуальне навчання для Лесь Дениса.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 6 чоловік.В школі навчаються діти зі Стоділок, для яких організовано під’їзд рейсовим автобусом. 

У НВК обладнано комп’ютерний клас. Дирекція навчально-виховного комплексу спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівниця місцевого ФАПу пп. Грицевська М. М.

Угрівський НВК працює над проблемою «Вивчення та використання у навчально-виховному процесі місцевих історичних, географічних, літературних, мистецьких, фольклорних джерел». Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової, основної школи та вихователів д/у. В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання. Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини.